WIADOMOŚCI
Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach

Na koniec apelu z okazji Święta Niepodległości zostały ogłoszone wyniki konkursu plastyczno-graficznego na plakat promujący Bal Andrzejkowy organizowany przez Radę Rodziców i szkołę. Pan Bartłomiej Nowak, kierownik konkursu, wręczył nagrody rzeczowe laureatom, a walka była nie byle o co, np. w ramach pierwszego miejsca czekała przenośna mini drukarka dedykowana m.in. wywoływaniu zdjęć prosto z komórki.

Szczęśliwą zwyciężczynią okazała się Magdalena Głąbek (klasa 6b) i jej praca również promuje bal jako oficjalny plakat. Drugie miejsca zajął Wojciech Broda (klasa 7a), natomiast trzecie Milena Kołodziej (klasa 6a), której praca znalazła się na biletach na bal. Gratulujemy im i wszystkim uczestnikom oraz serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za współorganizację konkursu i zapewnienie nagród.

Przy okazji przypominamy, że bal odbędzie się już w najbliższą sobotę, o godzinie 19:00 w Dworku Eureka. Szczegóły można uzyskać w sekretariacie szkoły (nr tel. 506058729). Zapraszamy!___________________
Rok szkolny 2023/2024