1.WOJEWÓDZKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE ORGANIZOWANE PRZEZ ŚLĄSKIEGO KURATORA OŚWIATY
Laureaci Wojewódzkich Konkursów przedmiotowych dla szkół podstawowych:
z języka polskiego:
Liwia Fajferek i Mateusz Kopeć kl. 8, opiekun: mgr Anna Tomanek-Puda;
Zofia Telok kl. 8, opiekun: mgr Aldona Starzyk
z matematyki:
Mikołaj Kubiczek kl. 8, opiekun: mgr Bartłomiej Nowak
z biologii:
Liwia Fajferek kl. 8, opiekun: mgr Magdalena Buchta
Laureaci Wojewódzkich Konkursów przedmiotowych dla gimnazjum:
z języka polskiego:
Wiktoria Huhulik kl. 3, opiekun: mgr Anna Tomanek-Puda;
Olimpia Hankus kl. 3, opiekun: mgr Halina Krupnik
z matematyki:
Mateusz Piątek kl. 3, opiekun: mgr Ewa Nawrocka
Finaliści Wojewódzkich Konkursów przedmiotowych dla szkół podstawowych:
z języka polskiego:
Aleksandra Dyla kl. 8, Daria Hankus kl. 7, opiekun Anna Tomanek-Puda
z języka angielskiego:
Amelia Głąb kl. 7, opiekun: mgr Aleksandra Broda;
Mikołaj Kubiczek kl. 8, opiekun: mgr Izabela Smoła
Finaliści Wojewódzkich Konkursów przedmiotowych dla gimnazjum:
z biologii:
Daniel Pysz kl. 3, opiekun: mgr Magdalena Buchta
2. SEJM DZIECI I MŁODZIEŻY
Julia Polaczek (kl. 8 SP) i David Paszek (kl. 3 GIM) – zdobywcy mandatu posła na 25. sesję Sejmu Dzieci i Młodzieży za II miejsce w
województwie w ogólnopolskim konkursie na stworzenie projektu, którego tematem było przedstawienie historii wybranego posła i działacza społecznego z czasów II RP, opiekunowie: mgr Anna Tomanek-Puda i mgr Zofia Barzyk.
3. MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY"
Tytuł laureata
Kubiczek Mikołaj kl. 8 KSP, opiekun mgr Ewa Nawrocka
Wynik bardzo dobry
Piątek Mateusz kl. 3 GIM, opiekun: mgr Ewa Nawrocka
Wyróżnienie
Telok Zofia kl. 8 KSP, opiekun: mgr Ewa Nawrocka
Wojtas Julia kl. 8 KSP, opiekun: mgr Ewa Nawrocka
Kiermasz Sophie kl. 8 KSP, opiekun: mgr Bartłomiej Nowak
Polaczek Julia kl. 8 KSP, opiekun: mgr Bartłomiej Nowak
Szary Anna kl. 8 KSP, opiekun: mgr Bartłomiej Nowak
Głąb Amelia kl. 7 KSP, opiekun mgr Bartłomiej Nowak
Wojtyła Marcin kl. 4 KSP, opiekun mgr Ewa Nawrocka
Dziech Błażej kl. 4 KSP, opiekun mgr Ewa Nawrocka
Głąbek Mikołaj kl. 4 KSP, opiekun mgr Ewa Nawrocka
Kostrzewki Dawid kl. 2 KSP, opiekun mgr Bartłomiej Nowak
Bandel Gabriela kl. 2 KSP opiekun, mgr Bartłomiej Nowak
4. OGÓLNOPOLSKIE OLIMPIADY PRZEDMIOTOWE „OLIMPUS”
LAUREACI EDYCJI ZIMOWEJ
Język angielski:
Aleksandra Jeż kl. kl.3 GIM, opiekun: mgr Aleksandra Broda
Mikołaj Kubiczek kl. 8 KSP, opiekun: mgr Izabela Smoła
Amelia Głąb kl.7 KSP, opiekun: mgr Aleksandra Broda
Zofia Telok kl.8 KSP, opiekun: mgr Izabela Smoła
Kiermasz Sophie kl.8 KSP, opiekun: mgr Jakub Kowalski
Julia Polaczek kl.8 KSP, opiekun: mgr Jakub Kowalski
Aleksandra Dyla kl.8 KSP, opiekun: mgr Jakub Kowalski
Matematyka:
Mikołaj Kubiczek kl. 8 KSP, opiekun: mgr Ewa Nawrocka
Anna Szary kl. 8 KSP, opiekun: mgr Bartłomiej Nowak
Filip Jurzak kl. 8 KSP, opiekun: mgr Ewa Nawrocka
Mateusz Kopeć kl. kl. 8 KSP, opiekun: mgr Bartłomiej Nowak
Julia Polaczek kl.8 KSP, opiekun: mgr Bartłomiej Nowak
Aleksandra Dyla kl.8 KSP, opiekun: mgr Bartłomiej Nowak
LAUREACI EDYCJI WIOSENNEJ
Matematyka:
Mateusz Piątek kl. 3 GIM, opiekun: mgr Ewa Nawrocka
Filip Puda kl. 3 GIM, opiekun: mgr Ewa Nawrocka
Mikołaj Kubiczek kl. 8 KSP, opiekun: mgr Ewa Nawrocka
Historia:
Jakub Karwat kl. 8 KSP, opiekun: mgr Zofia Barzyk
Fizyka:
Wiktoria Huhulik kl. 3 GIM KSP, opiekun: mgr Czesława Zajączkowska
Filip Puda kl. 3 GIM, opiekun: mgr Czesława Zajączkowska
Julia Polaczek kl. 8 KSP, opiekun: mgr Czesława Zajączkowska
Mikołaj Kubiczek kl. 8 KSP, opiekun: mgr Czesława Zajączkowska
Język angielski:
Nikola Faruga kl. 8 KSP, opiekun: mgr Izabela Smoła
Amelia Głąb kl.7 KSP, opiekun: mgr Aleksandra Broda
Mikołaj Kubiczek kl. 8 KSP, opiekun: mgr Izabela Smoła
Julia Polaczek kl.8 KSP, opiekun: mgr Jakub Kowalski
Aleksandra Dyla kl.8 KSP, opiekun: mgr Jakub Kowalski
Mateusz Kopeć kl.8 KSP, opiekun: mgr Jakub Kowalski
Język polski:
Olimpia Hankus kl. 3 GIM, opiekun: mgr Halina Krupnik
Dominik Wątroba kl. 3 GIM, opiekun: mgr Anna Tomanek-Puda
Julia Polaczek kl.8 KSP, opiekun: mgr Anna Tomanek-Puda
Zuzanna Kłyszewska kl.8 KSP, opiekun: mgr Anna Tomanek-Puda
Zofia Telok kl.8 KSP, opiekun: mgr Aldona Starzyk
Anna Szary kl.8 KSP, opiekun: mgr Anna Tomanek-Puda
Mateusz Kopeć kl.8 KSP, opiekun: mgr Anna Tomanek-Puda
Iga Szelest kl.7 KSP, opiekun: mgr Anna Tomanek-Puda
Daria Hankus kl.7 KSP, opiekun: mgr Anna Tomanek-Puda
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MITOLOGICZNA „OLIMPUS”
Laureaci: Aleksandra Radzik, Iga Szelest kl. 7 KSP, Oliwia Baron, Anna Szary, Zofia Wawrzos oraz Witold Szpyrka kl. 8 KSP, opiekun: mgr Anna Tomanek-Puda.
OGÓLNOPOLSKI KONKURS OLIMPUSEK Z EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ I JĘZYKA ANGIELSKIEGO
LAUREACI
z języka angielskiego:
Machała Patryk kl.1 KSP, opiekun: mgr Jakub Kowalski
Szary Wojciech kl.1 KSP, opiekun: mgr Jakub Kowalski
z matematyki:
Kostrzewski Dawid kl.2 KSP, opiekun: mgr Bartłomiej Nowak
Bandel Gabriela kl.2 KSP, opiekun: mgr Bartłomiej Nowak
Halka Zofia kl.2 KSP, opiekun: mgr Bartłomiej Nowak
5. XXVI EDYCJA MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „MIESZKAM W BESKIDACH”
I miejsce - Olimpia Hankus kl. 3 GIM, opiekun mgr Elżbieta Szczypka.
6. POWIATOWE KONKURSY PRZEDMIOTOWE W LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM IM. M. SKŁODOWSKIEJ-CURIE W CZECHOWICACH-DZIEDZICACH ORGANIZOWANE POD PATRONATEM STAROSTY BIELSKIEGO I DYREKTORA DELEGATURY KURATORIUM OŚWIATY W BIELSKU-BIAŁEJ.
I MIEJSCE
Kubiczek Mikołaj - matematyka, opiekun mgr Ewa Nawrocka
Wątroba Dominik - historia, opiekun mgr Zofia Barzyk
Kubiczek Mikołaj - chemia, opiekun mgr Dawid Bartoszek
Szary Anna - fizyka, opiekun mgr Czesława Zajączkowska
Głąb Amelia - język angielski, opiekun mgr Aleksandra Broda
II MIEJSCE
Rojczyk Magdalena - geografia, opiekun mgr Agnieszka Gryboś
Krzempek Michał - fizyka, opiekun mgr Czesława Zajączkowska
III MIEJSCE
Gaździk Dominika - biologia, opiekun mgr Beata Biernot
Huhulik Wiktoria - biologia, opiekun mgr Magdalena Buchta
Kubiczek Mikołaj - fizyka, opiekun mgr Czesława Zajączkowska
7. POWIATOWE ZAWODY W SZACHACH DRUŻYNOWYCH:
Tytuł mistrza powiatu - Julia Wojtas, Mateusz Kopeć kl. 8b KSP, Paweł Distel i Dominik Wątroba kl. 3 KG
8. FINAŁY WOJEWÓDZKIE W SZACHACH
I miejsce w klasyfikacji indywidualnej - Julia Wojtas
VIII miejsce drużynowo reprezentacja w składzie: Julia Wojtas kl. 8 KSP, Mateusz Kopeć kl. 8 KSP, Paweł Distel i Dominik Wątroba kl. 3 GIM
9. CERTYFIKAT JĘZYKOWY Z JĘZYKA FRANCUSKIEGO „DELF”
poziom A1: Fajferek Liwia, .Karwat Jakub, Szary Anna, kl.8 KSP
poziom A2: Huhulik Wiktoria, Jeż Aleksandra, Kukla Dominika, Nowak Zofia, Raś Damian, Wawszczyk Justyna, Wątroba Dominik. kl. 3 GIM
Opiekun: mgr Iwona Szendera
10. POWIATOWY KONKURS „JAKI ZNAK TWÓJ? ORZEŁ BIAŁY”
Iga Szelest - tytuł laureata, opiekun: mgr Elżbieta Szczypka
11. GMINNY KONKURS HISTORYCZNY „HISTORIA PLASTIKIEM PISANA”
I miejsce w kategorii lotnictwo – Katarzyna Bierska
I miejsce w kategorii marynarka wojenna – Dawid Byrdziak
12. XXIII Miejskie Zawody Drużyn Młodzieżowych w Udzielaniu Pierwszej Pomocy
III miejsce drużyna w składzie: Lena Szpyrka, Zofia Wawrzos kl. 8 KSP, Aleksandra Jeż, Dominik Wątroba, Magdalena Rojczyk kl. 3 GIM
Opiekun: mgr Konrad Kalita
13. XII Biegowy Memoriał Henryka Puzonia
III miejsce w klasyfikacji drużynowej
Rocznik 2003
Daniel Pysz (kl. 3a Gim.) - III miejsce
Rocznik 2004
Szymon Mikołajczak (kl. 8a KSP) - I miejsce
Rocznik 2005
Konrad Proske (kl. 8b KSP) - I miejsce
Rocznik 2009
Emilia Smalcerz (kl. 4a KSP) - II miejsce
Rocznik 2011
Magdalena Kalita (kl. 1a KSP) - II miejsce
Opiekun: mgr Konrad Kalita
14. II miejsce w powiecie w rozgrywkach piłki siatkowej
Drużyna w składzie: Aleksandra Dyla, Agata Kóska kl. 8 KSP, Natalia Brosz, Julia Bukowska, Zofia Nowak , Zuzanna Dudziak, Dominika Kurek, Wiktoria Lasek, Antonina Smagoń i Karolina Wróbel kl. 3 GIM
Opiekun: mgr Konrad Kalita
15. I miejsce w Finale Rejonowym Tenisa Stołowego Dziewcząt
Wiktoria Lasek, Dominika Kurek kl. 3b GIM oraz Daria Szewczyk kl. 8 KSP
Opiekun: mgr Konrad Kalita
16. VII miejsce w Finale Wojewódzkim Tenisa Stołowego Dziewcząt
Wiktoria Lasek kl. 3 GIM, Daria Szewczyk kl. 8 KSP
Opiekun: mgr Konrad Kalita
17. XVII Bieg im. Patrona Miasta św. Andrzeja Boboli
III miejsce w klasyfikacji zespołowej
Rocznik 2011
Magdalena Kalita kl. 1 KSP - I miejsce
Magdalena Głąbek kl. 1 KSP - III miejsce
Rocznik 2004
Daria Szewczyk kl. 8 KSP - III miejsce
Szymon Mikołajczak kl. 8 KSP - I miejsce
Michał Drewniak kl. 8 KSP - II miejsce
Opiekun: mgr Konrad Kalita
18. Rozgrywki siatkówki plażowej dziewcząt
III miejsce w rozgrywkach rejonowych - Aleksandra Dyla i Agata Kóska, kl. 8 KSP
Opiekun: mgr Konrad Kalita