1.WOJEWÓDZKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE ORGANIZOWANE PRZEZ ŚLĄSKIEGO KURATORA OŚWIATY
Laureaci Wojewódzkich Konkursów przedmiotowych dla szkół podstawowych:
z historii: Liwia Fajferek kl.7, Zofia Telok kl. 7, opiekun: mgr Zofia Barzyk
z języka polskiego: Liwia Fajferek kl.7, opiekun: mgr Anna Tomanek-Puda; Zofia Telok kl. 7, opiekun: mgr Aldona Starzyk
z matematyki: Mikołaj Kubiczek kl. 7, opiekun: mgr Bartłomiej Nowak
Laureaci Wojewódzkich Konkursów przedmiotowych dla gimnazjum:
z historii: Michał Hanzlik kl. 3, Mateusz Malina kl. 3, opiekun: mgr Zofia Barzyk
z języka polskiego: Maria Raducka kl. 3, Jagna Gajewska kl. 3, Joanna Wójcicka kl. 3, opiekun: mgr Anna Tomanek-Puda
Finaliści Wojewódzkich Konkursów przedmiotowych dla gimnazjum:
z fizyki: Joanna Wójcicka kl. 3 opiekun: mgr Czesława Zajączkowska
z matematyki: Kamil Jaromin kl. 3 opiekun: mgr Ewa Nawrocka
- MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY".
Wynik bardzo dobry
Piątek Mateusz kl. 2 GIM, opiekun: mgr Ewa Nawrocka
Wyróżnienie
Kubiczek Mikołaj kl. 7 KSP, opiekun: mgr Bartłomiej Nowak
Telok Zofia kl. 7 KSP, opiekun: mgr Ewa Nawrocka
Rojczyk Edyta kl. 7 KSP, opiekun: mgr Ewa Nawrocka
Drozdek Robert kl. 7 KSP, opiekun: mgr Ewa Nawrocka
Kopeć Mateusz kl. 7 KSP, opiekun: mgr Bartłomiej Nowak
Radosław Szostak kl. 3 GIM, opiekun: mgr Bartłomiej Nowak
- MIĘDZYNARODOWY EKUMENICZNY KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ „JONASZ”.
Laureatka Zofia Telok kl. 7 KSP, opiekun mgr Barbara Placuch,
- OGÓLNOPOLSKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE OLIMPUS
LAUREACI EDYCJI ZIMOWEJ
Język polski:
Maria Raducka kl. 3 GIM, opiekun: mgr Anna Tomanek-Puda
Język angielski:
Aleksandra Jeż kl. 2 GIM, opiekun: mgr Aleksandra Broda
Mikołaj Kubiczek kl. 7 KSP, opiekun: mgr Izabela Smoła
Aleksandra Dyla kl.7 KSP, opiekun: mgr Jakub Kowalski
Matematyka:
Mikołaj Kubiczek kl. 7 KSP, opiekun: mgr Bartłomiej Nowak
Anna Szary kl. 7 KSP, opiekun: mgr Bartłomiej Nowak
Mateusz Piątek kl. 2 GIM, opiekun: mgr Ewa Nawrocka
Łukasz Janusz kl. 3 GIM, opiekun: mgr Bartłomiej Nowak
LAUREACI EDYCJI WIOSENNEJ
Matematyka:
Mikołaj Kubiczek kl. 7a KSP, opiekun: mgr Bartłomiej Nowak
Anna Szary kl. 7b KSP, opiekun: mgr Bartłomiej Nowak
Mateusz Piątek kl. 2a GIM, opiekun: mgr Ewa Nawrocka
Łukasz Janusz kl. 3a GIM, opiekun: mgr Bartłomiej Nowak
Kamil Jaromin kl. 3b GIM, opiekun: mgr Ewa Nawrocka
Biologia:
Daniel Pysz kl. 2a GIM, opiekun: mgr Magdalena Buchta
Wiktoria Huhulik kl. 2a GIM, opiekun: mgr Magdalena Buchta
Fizyka:
Anna Szary kl. 7b KSP, opiekun: mgr Czesława Zajączkowska
Aleksandra Dyla kl. 7b KSP, opiekun: mgr Czesława Zajączkowska
Kamil Jaromin kl. 3b GIM, opiekun: mgr Czesława Zajączkowska
Język Angielski:
Sophie Kiermasz kl. 7b KSP, opiekun: mgr Jakub Kowalski
Mikołaj Kubiczek kl. 7a KSP, opiekun: mgr Izabela Smoła
Liwia Fajferek kl. 7b KSP, opiekun: mgr Jakub Kowalski
Aleksandra Dyla kl. 7b KSP, opiekun: mgr Jakub Kowalski
Maciej Mazanowski kl. 7a KSP, opiekun: mgr Izabela Smoła
Aleksandra Jeż kl. 2a GIM, opiekun: mgr Aleksandra Broda
Joanna Kaczor kl. 3b GIM, opiekun: mgr Jakub Kowalski
Wojciech Czyż kl. 3a GIM, opiekun: mgr Danuta Cwajna-Szkucik
Zuzanna Kuźnia kl. 3a GIM, opiekun: mgr Danuta Cwajna-Szkucik
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MITOLOGICZNA „OLIMPUS”,
Laureaci: Liwia Fajferek i Sophie Kiermasz kl. 7b KSP, opiekun mgr Anna Tomanek-Pudy.
OGÓLNOPOLSKI KONKURS OLIMPUSEK Z EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ I JĘZYKA ANGIELSKIEGO.
z języka angielskiego
- miejsce uzyskali ex aequo Krzysztof Greczkaoraz Dawid Kostrzewski,
- miejsce uzyskała Gabriela Bandel.
Opiekun mgr Danuta Cwajna-Szkucik
z wiedzy ogólnej
- miejsce uzyskała Gabriela Bandel,
dyplomy Laureata Zofia Halka oraz Dawid Kostrzewski.
Opiekun mgr Iwona Żmuda
- POWIATOWE KONKURSY PRZEDMIOTOWE W LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM IM. M. SKŁODOWSKIEJ-CURIE W CZECHOWICACH-DZIEDZICACH ORGANIZOWANE POD PATRONATEM STAROSTY BIELSKIEGO I DYREKTORA DELEGATURY KURATORIUM OŚWIATY W BIELSKU-BIAŁEJ.
LAUREACI:
Biologia:
I miejsce – Daniel Pysz (kl. 2a ),opiekun mgr Magdalena Buchta
II miejsce – Kamil Proske (kl. 3a) opiekun mgr Beata Biernot
III miejsce – Zofia Zając (kl. 3b) opiekun mgr Beata Biernot
Historia:
II miejsce – Mateusz Malina (kl. 3a)
III miejsce ex aequo – Michał Hanzlik (kl. 3b GIM) i Dominik Wątroba (kl. 2a)
Opiekun mgr Zofia Barzyk
Język angielski:
I miejsce – Zuzanna Kuźnia (kl. 3a) opiekun mgr Danuta Cwajna-Szkucik
Wiedza o społeczeństwie:
I Miejsce – Wojciech Czyż (kl. 3a)
III miejsce – Maria Raducka (kl. 3b)
Opiekun mgr Andrzej Kubiczek
- KONKURS RECYTATORSKIZORGANIZOWANY PRZEZ SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ NR 8 IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO.
II miejsce -Julia Polaczek klasa 7b KSP, opiekun mgr Anna Tomanek-Pudy.
- KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ EURONUTY,
II miejsce w kategorii - Oliwia Cudnik i Magda Kłak z klasy 7a KSP.
- XXI Zawody Drużyn Młodzieżowych w Udzielaniu Pierwszej Pomocy.
I miejsce drużyny w składzie: Mateusz Malina, Kamil Proske, Julia Mikołajczuk (kl. 3a GIM), Katarzyna Romańczuk (kl. 3b GIM) oraz Magdalena Rojczyk (kl. 2b GIM).
I miejsce w przeprowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej – Mateusz Malina (kl. 3a GIM),
opiekun mgr Konrad Kalita
- X Edycja Turnieju Siatkówki im. św. Maksymiliana
V miejsce drużyny w składzie : Aleksandra Dyla (kl. 7b KSP), Jakub Rachwał, Łukasz Janusz (kl. 3a KG), Artur Kaczor, Szymon Mikołajczak, Filip Jurzak oraz Wiktor Latacz (klasa 7a KSP)
Opiekun mgr Konrad Kalita
- I Szachowy Turniej Szkół Katolickich Diecezji Bielsko-Żywieckiej
I miejsce w klasyfikacji generalnej -Paweł Distel
I miejsce w kategorii uczniów z klas 4-7 SP -Julia Wojtas oraz III pozycja w ogólnej klasyfikacji.
- XXVI Bieg Niepodległości
Dziewczęta rocznik 2002:
Julia Mikołajczuk– I miejsce
Dziewczęta rocznik 2004:
Liwia Fajferek– IV miejsce
Dziewczęta rocznik 2005:
Julia Kopeć– IX miejsce
Chłopcy rocznik 2002:
Kamil Jaromin- V miejsce
Patryk Parchański– VI miejsce
Michał Kubas– VII miejsce
Łukasz Janusz– VIII miejsce
Chłopcy rocznik 2003:
Filip Puda– VII miejsce
Chłopcy rocznik 2004:
Szymon Mikołajczak– II miejsce
Chłopcy rocznik 2005:
Filip Jurzak– X miejsce
Artur Kaczor– XV miejsce
Opiekun mgr Konrad Kalita
- XV Bieg Śladami ks. Józefa Londzina
Liwia Fajferek (kl. 7b KSP) - I miejsce w roczniku 2004
Julia Kopeć (kl. 7a KSP) - XI miejsce w roczniku 2005
Julia Mikołajczuk (kl. 3a KG) - I miejsce w roczniku 2002
Zofia Zając (kl. 3b KG) - II miejsce w roczniku 2002
Kamil Jaromin (kl. 3b KG) - II miejsce w roczniku 2002
Patryk Parchański (kl. 3b KG) - III miejsce w roczniku 2002
Michał Kubas (kl. 3b KG) - IV miejsce w roczniku 2002 (o setne sekundy za Patrykiem)
Opiekun mgr Konrad Kalita
- XI Biegowy Memoriał Henryka Puzonia
Liwia Fajferek (kl. 7b KSP) - I miejsce w roczniku 2004
Julia Kopeć (kl. 7a KSP) - IX miejsce w roczniku 2005
Kamil Jaromin (kl. 3b KG) - I miejsce w roczniku 2002
Patryk Parchański (kl. 3b KG) - II miejsce w roczniku 2002
Łukasz Janusz (kl. 3a KG) - IV miejsce w roczniku 2002
Mateusz Piątek (kl. 2b KG) - IV miejsce w roczniku 2003
Opiekun mgr Konrad Kalita
- Z awody pływackiew ramach XXVIII Międzyszkolnych Igrzysk Sportowych Młodzieży.
I miejsce, Joanna Kaczor kl. 3b GIM w kategorii kobiet
III miejsce Jakub Rachwał kl. 3a GIM
Klasyfikacja drużynowa
II miejsce w kategorii dziewcząt
III miejsce w kategorii mężczyzn.
Opiekun mgr Konrad Kalita